سال ۹۳، سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی

اس ام اس تبریک سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی

دیدارمسئولین فرهنگی استان با ائمه محترم جمعه شهرهای شیروان،فاروج وتیتکانلو

در این دیدار ها که عصرروز دوشنبه ۹۳/۱/۲۵صورت گرفت حجج اسلام عابدینی مسئول نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه حمعه در استان ،سهرابی مدیرکل محترم اوقاف و امورخیریه و روحانی نیا مدیرکل محترم سازمان تبلیغات اسلامی  با حضور در دفاتر حضرات ائمه محترم جمعه شیروان ،فاروج وتیتکانلو ضمن دیدار وگفتگو به بررسی مشکلات فرهنگی منطقه پرداختند.

نمازجمعه

تصاویربیشتردر ادامه مطلب….

ادامه مطلب »

پذیرائی شام درپایان جلسه هفتگی روحانیون شهرستان فاروج بامیزبانی امام جمعه محترم 1393/1/25

جلسه هفتگی روحانیون شهرستان فاروج باحضور مسولین فرهنگی استان 1393/1/25

سخنرانی مسئول محترم دفترنمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی درجمع روحانیون شهرستان فاروج 1393/1/25

مسئول محترم دفترنمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی درجمع روحانیون شهرستان فاروج به ایراد سخنرانی باموضوع اخلاص پرداختند زمان سخنرانی کوتاه ،ولی باعنایت پروردگار بسیارتاثیرگذاربود .

عرض خوش آمدگوئی به مسئولین فرهنگی استان ،توسط امام جمعه محترم شهرستان فاروج 1393/1/25

امام جمعه محترم وپرتلاش شهرستان فاروج ازحضورمسئولین فرهنگی استان درجلسه هفتگی روحانیون شهرستان فاروج دردفترامام جمعه تشکرنمودند .

دیدارمسئولین فرهنگی استان خراسان شمالی باامام جمعه محترم شهرستان فاروج 1393/1/25

دراین دیدارحجج اسلام ،عابدینی مسئول محترم دفترنمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان شمالی ،سهرابی مدیرکل محترم اوقاف وامورخیریه استان وروحانی نیا مدیرکل محترم سازمان تبلیغات اسلامی استان ضمن دیداروگفتگوبه بررسی مشکلات فرهنگی منطقه نیزپرداختند.

جلسه تفسیرقران توسط امام جمعه محترم شهرستان فاروج 1393/1/25

بیان احکام شرعی توسط امام جمعه محترم شهرستان فاروج بین الصلاتین

امام جمعه محترم وپرتلاش شهرستان فاروج هرشب بعدازنمازمغرب درحد۵دقیقه به بیان احکام شرعی برای نمازگزاران می پردازند.

برگزاری اولین جلسه شورای آموزش پرورش شهرستان مانه وسملقان در سال 93

این جلسه در مورخه ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ در محل دفتر فرمانداری با حضورحجت اسلام والمسلمین حاج آقا احمد زاده امام جمعه محترم شهرستان مانه وسملقان ،عوض زاده فرماندار ،دکتر جنتی مدیر محترم آموزش وپرورش ،معاونین و تمامی اعضاء شورا آموزش و پرورش برگزار شد

به گزارش دفتر امام جمعه آشخانه حجت الاسلام احمدزاده احمد زاده در این جلسه با تبریک سال نو به تمامی همکاران وتقدیر تشکر ازاعضاء شورای آموزش و پرورش به خاطر تمامی زحماتی که برای آموزش و تربیت دانش آموزان به عهده دارند تقدیر وتشکر کرد وی در ادامه از آسیب رساندن دشمن به نظام مقدس اسلامی گفت که با ۲هدف اقتصادی وفرهنگی وارد میدان شده با توجه به درایت مقام معظم رهبری پاد زهر این دو راه حل را بیان نمودند ۱- عزم ملی ۲- مدیریت جهادی که این عزم ملی را در ۸سال جنگ تحمیلی توانستیم با اعتماد به نفس توانستیم این جنگ را به نفع خود تمام کنیم ولی در حال حاضر گرفتار تجملات زندگی شده ایم با ید مدیریت جهادی داشته باشیم واین فرموده آقا را سرلوحه زندگی روز مره خود قرار داده تا از این مشکل نیز رهایی یابیم ودر مسایل اقتصادی بتوانیم به دیگران کمک کنیم ویا کسی را راهنمایی کنیم تا به یک موفقیت دست پیدا کند خدا به او کمک و پاداش بسیاری میدهد واین کمکها را به صورت یک فرهنگ در بیاوریم که این کار نیاز به همکاری وتربیت شما فرهنگیان دارد تا اولیاء ودانش آموزان را به این سمت سو سوق بدهید.

دیدار امام جمعه آشخانه با مادران و همسران شهدا

در مورخه ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ به مناسبت وفات حضرت املبنین روز تجلیل از مادران و همسران شهداء حجت الاسلام احمدزاده امام جمعه آشخانه به اتفاق جمعی از مسئولین به دیدار چندتن از خانواده شهدا رفتند در این دیدار حجت الاسلام احمدزاده اظهار داشتندخانواده های شهداء سنبل مقاومت و پایداری و ایستادگی می باشد امروز همه ما از خانواده های شهداءقدردانی می کنیم.

دیدار سرپرست بانک ملی استان خراسان شمالی با امام جمعه آشخانه

در مورخه ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ سرپرست بانک ملی استان خراسان شمالی به همراه رییس بانک ملی شعبه آشخانه از حجت الاسلام احمدزاده امام جمعه آشخانه دیدارکردند در این دیدار حجت الاسلام احمدزاده نکته نظراتی در مورد بانک داری اسلامی بیان نمودند.

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال 93

در مورخه ۱۳۹۳/۰۱/۲۵ اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال ۹۳ با ریاست حجت الاسلام احمدزاده و با حضور مسئولین دستگاه های مربوطه در محل دفتر امام جمعه آشخانه برگزار شد در این جلسه امام جمعه ضمن خوشامدگویی در مورد شعار سال از طرف مقام معظم رهبری اعلام شده است مطالبی را بیان نمودند و اهمیت فرهنگ از دیدگاه مقام معظم رهبری تدوین کردن بیان نمودند و در ادامه فرماندار و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی دیدگاه های خودشان را بیان داشتند.

نماز جمعه آشخانه

خطبه نماز جمعه آشخانه به امامت حجت الاسلام احمدزاده مورخه ۱۳۹۳/۰۱/۲۲

به گزارش دفتر امام جمعه آشخانه حجت الاسلام احمدزاده گفت: اقامه نماز جمعه، یکی از مهم ترین وظایف هر مسلمانی است و شرکت در نماز جمعه، تقوا و عمل صالح را به دنبال دارد و نماز جمعه یکی از نشانه های حکومت صالحان است.

امام جمعه آشخانه با اشاره به روز دندانپزشکی افزود: در دین اسلام به بهداشت دهان و دندان بسیار توصیه شده است.وی با اشاره به سالروز وفات حضرت ام البنین(س) همسر حضرت امام علی(ع) گفت: این زن بزرگوار، فرزندان صالحی تربیت کرد و به جامعه تحویل داد که نمونه بارز آن حضرت ابوالفضل (ع) است. وی در ادامه با اشاره به قطعنامه پارلمان اروپا علیه ایران اظهارداشت: این قطعنامه، قطعنامه ای مداخله جویانه و دشمنی با ایران است. وی تصریح کرد: پارلمان اروپا بار دیگر از سران فتنه در ایران حمایت کرد و باید به سران فتنه گفت برای شما متأسفیم که دشمنان ایران و اسلام از شما حمایت می‌کنند. وی افزود: دشمنان خواستار ایجاد دفتر نمایندگی در ایران هستند و باید به این دشمنان گفت که کشور ایران صاحب دارد و تک تک این مردم صاحبان این مملکت هستند. وی خاطر نشان کرد: اتحادیه اروپا باید بداند که ایران امروز، ایران دوران قاجار و پهلوی نیست و از مسئولان می خواهیم که جواب دندان شکنی به دشمنان بدهند. وی در ادامه با اشاره به مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها گفت: مسئولان باید طوری این موضوع را مدیریت کنند که افراد به خاطرمحدودیت سامانه، از ثبت نام باز نمانند. وی گفت: از افرادی که تمایلی به دریافت یارانه نقدی ندارند، می خواهیم که از ثبت نام انصراف دهند تا به قشر ضعیف جامعه بیشتر کمک شود.

برگزاری جلسه مباحث اخلاقی توسط استاد ارجمندحضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج آقاشریعتی نژاد،جمعه شب 22 فروردین93 با حضور اعضای ستادنماز جمعه ونمازگزاران درمحل مصلای شهر قاضی

مترجم سایت