ولایت

راههای جذب جوانان

علاقه به تحقيق در زمينه نماز جماعت در مساجد و راههاي گرايش جوانان به سوي آن و بررسي راهكارهاي سازنده جهت تبيين و توجيه جوانان جهت ايجاد ميل و رغبت در آنان مهم‌ترين انگيزه براي نوشتن اين مقاله بوده است. در اين جستجو با نويسندگاني برخورد كردم كه آثارشان در ارتباط با موضوع مذكور بود نويسندگان بزرگي كه تلاش بي وقفه خود را صرف مطالعه در اين زمينه نموده‌اند، نويسندگاني چون شهيد مرتضي مطهري، علي قائمي، دكتر غلامعلي افروز، حسن راشدي، محمد رضا سنگري و ديگر بزرگان كه در زمينه ترغيب جوانان به سوي نماز و مسجد دست به پژوهش و تاليف زده‌اند.

ادامه مطلب »

بیانیه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع علیهم السلام

بقیع

 

نابخردان عالم نما و ظاهرگرایان عابدنما ، امویان عصر چون مزدوران ایادی کفر و الحاد با بهانه اسلام خواهی ، حیات اسلام را نشانه رفته اند .

تنها اماکن متبرکه و قبور مقدسه نیست که مورد هجمه ی آنان قرار گرفته است ، آنان برای دین زدایی آمده اند ، وهابیت تکفیری ، که ریشه در تحجر و بازگشت به دوران جاهلیت دارد ، امروز با صهیونیسم پنجه در پنجه هم انداخته و با نام دین انسانیت را ذبح می کنند .

صهیونیسم به دنبال نسل کشی و انتقام تاریخی با نوع بشر است و با ایجاد ، حمایت و هویت بخشی به تروریست های سازمان یافته در قالب گروه های مختلف به دنبال فرقه گرایی و التقاط است .

هشتم شوال امسال که با روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی مصادف گردیده ، شایسته است مجمع حقوق بشر اسلامی نسبت به این هتک حرمت ها و جنایات اقامه دعوی نموده و ضمن محکومیت اینگونه اقدامات و فجایع انسانی ، ضمانت اجرایی حقوقی اعم از کیفری ، مدنی ، اقتصادی ، دیپلماتیک یا کنسولی از سوی کشورهای اسلامی اتخاذ نماید .

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، سالروز هشتم شوال را روز هتک حرمت به شعائر شیعیان می داند و از مومنین می خواهد این روز را با حضور در اماکن مقدسه با هدف تعظیم شعائر گرامی بدارند .

 

کلامی دوباره

با سلام حضور همه کاربران محترم -

از این پس همه کاربران ستادهای نمازجمعه می توانند با دریافت نام کاربری و رمز عبور نسبت به ثبت اخبار و فعالیتهای نماز جمعه شهر خود اقدام نمایند. ومن الله التوفیق